Basen na Brochowie otwarty! Jakie atrakcje w obiekcie? Sprawdź ceny!

fot aquapark.wroc.pl
fot aquapark.wroc.pl

Odkąd w 2020 roku ruszyły prace budowlane pod nowy basen na Brochowie okoliczni mieszkańcy czekali z niecierpliwością na ich zakończenie i otwarcie obiektu. Od niedawna nowy Aquapark we Wrocławiu jest już otwarty i można samemu sprawdzić, czy warto było tyle czekać.

Do naszej dyspozycji są nie tylko baseny, ale też jacuzzi, Strefa Saunarium i Strefa Fitness. Wrocław zyskał nowe miejsce rozrywki dla dorosłych i dzieci. Według wizji przyświecającej Spółce Aquapark Wrocław nowo otwarty obiekt ma szansę stać się liderem tej branży w całej Europie, zapewniając odwiedzających rozrywkę najwyższej jakości. 

Zielona energia basenu na Brochowie

Obiekt dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań ma być niskoemisyjny i zasilany zieloną energią. Na dachu budynku Oryginalnym pomysłem jest także tzw. zielona ściana, która ma oczyszczać powietrze, wpływać na obniżenie temperatury wokół siebie zapewniając także przyjemne wrażenia estetyczne. Podziemia budynku kryją zbiornik na wodę deszczową, która ma być przeznaczona do zbiornika wody użytkowej, a po przefiltrowaniu ma zasilać miski ustępowe i służyć do podlewaniu okolicznych terenów zielonych ośrodka.

  • Basen Rekreacyjny Pływacki o głębokości od 1,3m do 1,8m z 7 torami o długości 25m.
  • Basen dziecięcy – niecka przystosowana do nauki pływania. Temperatura: 32 ºC, głębokość: basen do nauki pływania 90 cm, brodzik 40 cm
  • Basen zewnętrzny
Materiał Wrocław TV

Cennik Aquaparku we Wrocławiu

Ceny za wejście różnią się między sobą, jednak są przystępne jak na Wrocław, a bilety na cały dzień jest bardziej opłacalny niż ten za wejście tylko na 2 godziny.

Podstawowe ceny biletów:

  • Bilet całodniowy normalny – 45 zł, ulgowy – 34 zł,
  • Bilet na 2 godziny normalny – 35 zł, ulgowy – 24 zł,
  • Bilet na 1 godzinę normalny – 28 zł, ulgowy –19 zł,
  • Bilet dziecięcy na cały dzień – 28 zł, na 2 godziny – 22 zł, na 1 godzinę  – 17 zł,
  • Bilet Student 2 godziny – 22 zł,
  • Bilet Senior 2 godziny – 22 zł,
  • Karnety: 1 miesiąc – 199 zł, 3 miesiące – 475 zł, rok – 1800 zł.

Dzieci do lat 18 mogą liczyć na bilety ulgowe, zarówno wejście na 2 godziny jak i bilet całodzienny to koszt 50zł. Świetną opcją na wejścia z dziećmi jest równie bilet rodzinny (dwie godziny za 144zł, a dzienny 170).

Ciekawą możliwością jest też bilet Aquawakacje (na 1 dzień to koszt 199zł, na 5 dni koszt 799zł), dla dzieci w wieku 7-12 lat, który zapewnia również wyżywienie.

Na ulgi mogą liczyć także studenci, seniorzy, jak też grupy zorganizowane. W ofercie są także karnety na siłownię, karnety VIP, wejścia do saunarium. Nowy obiekt we Wrocławiu oferuje także szkołę pływania dla chętnych w każdym wieku.