„1-800-Oświecenie”, czyli Taco Hemingway we Wrocławiu w 2024

To nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości Taco Hemingwaya, czyli Filipa Tadeusza Szcześniaka. Na 2024 rok zostało zapowiedzianych sześć koncertów, które związane są z premierą płyty „1-800-Oświecenie”. Fani cieszą się z tego, że mogą po raz kolejny gościć na koncercie swojego ulubieńca. Chociaż już teraz wiadomo, że o bilety wcale nie jest tak łatwo.

Nowa trasa w 2024 roku

„Gelato” i „Makarena Freestyle” to dwa utwory, które stały się zapowiedzią tego, że Taco Hemingway ma dla swoich fanów coś nowego. Była to prawda, która znalazła swoje potwierdzenie 22 września 2023 roku. Wtedy to ukazała się płyta „1-800-Oświecenie”, która została bardzo entuzjastycznie przywitana przez wszystkich fanów.

Ważniejszy okazał się jednak 21 września 2023 roku, kiedy to rozpoczęła się oficjalna sprzedaż biletów na trasę koncertową zapowiedzianą na 2024 rok. Fani nie mogli się doczekać tego, aby móc kupić bilety na koncert swojego ulubieńca, który oprócz Wrocławia odwiedzi także Katowice, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Warszawę.

7 stycznia 2024 roku

Koncert artysty, który ma na swoim koncie takie albumy jak „”Marmur”, „Cafe Belga”, „Jarmark”, „Europa” i kilka innych, odbędzie się we Wrocławiu w Hali Stulecia 7 stycznia 2024 roku.

W momencie, kiedy ruszyła sprzedaż biletów na koncert tego artysty, serwery zostały przeciążone. To świadczy o popularności tego wykonawcy, który uraczył swoich fanów takimi utworami jak „Tamagotchi”, „Polskie tango”, „Dressode”, „Malibu Barbie”, itd. Jest ich naprawdę wiele. Ciekawe, które z nich Filip zaprezentuje na wrocławskim koncercie.

Pomimo tego, że na chwilę obecną biletów nie ma, wciąż niektórzy mają nadzieje, że uda im się dostać na koncert swojego ulubieńca. Może zostanie uruchomiona sprzedaż dodatkowych biletów lub też a nuż ktoś nie będzie mógł się udać ze względów rodzinnych, chorobowych?

Nie ma się czemu dziwić, że zainteresowanie jest tak duże. Taco Hemingway gra doskonale, a jego utwory zawsze na długo pozostają w pamięci wiernych odbiorców.