Weekend pełen rozrywki – nasze propozycje. Rusza Jarmark Świętojański

fot. Pianoforte Agencja Artystyczna - www.jarmarkswietojanski.com
fot. Pianoforte Agencja Artystyczna - www.jarmarkswietojanski.com

Gastro Miasto 2024

W dniach 24-26 maja na Bulwarze Dunikowskiego ponownie zagości Gastro Miasto. To wydarzenie jest gratką dla smakoszy i miłośników jedzenia. Przez trzy dni będzie można spróbować potraw z kuchni całego świata – od tajskiej, przez meksykańską, po japońską i hiszpańską. W ofercie znajdą się m.in. ramen, żeberka, pastrami, empanadas, zupa oho i wiele innych przysmaków. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali muzykę na żywo, strefę zero waste, warsztaty kulinarne i wiele atrakcji dla dzieci. To doskonała okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze i spróbować kulinarnych nowości.

Gastro Miasto 2024

Jarmark Świętojański 2024

Od 24 maja do 30 czerwca na wrocławskim Rynku odbędzie się Jarmark Świętojański. To wydarzenie jest prawdziwą ucztą dla miłośników rękodzieła i regionalnych wyrobów. Na stoiskach znajdziemy artystyczne wyroby własne, dekoracje, ozdoby, ceramikę, biżuterię, naturalne kosmetyki, ręcznie szyte zabawki oraz regionalne specjały kulinarne. Jarmark to nie tylko zakupy, ale także okazja do podziwiania lokalnej kultury i tradycji. To idealne miejsce na zakup unikalnych pamiątek i prezentów.

Jarmark Świętojański 2024
fot. Pianoforte Agencja Artystyczna – www.jarmarkswietojanski.com

FashiON! Wrocław Fashion Week 2024

Od 24 do 26 maja Wrocław stanie się stolicą mody dzięki wydarzeniu FashiON! Wrocław Fashion Week 2024. W Dawnej Pralni odbędą się pokazy mody, targi vintage oraz debaty na temat przyszłości mody i recyklingu. Na wybiegu zobaczymy kolekcje młodych projektantów z całej Polski, którzy stawiają na zrównoważony rozwój i innowacyjność. W programie są także koncerty i występy lokalnych artystów. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, jak moda może łączyć się z ekologią i nowoczesnością.

FashiON! Wrocław Fashion Week 2024

Każde z tych wydarzeń to świetny sposób na spędzenie weekendu we Wrocławiu. Niezależnie od tego, czy jesteś smakoszem, miłośnikiem rękodzieła, czy pasjonatem mody, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Fot. Materiały organizatorów