Co jest grane w kinach we Wrocławiu?

W nadchodzący weekend wrocławskie kina oferują wiele ciekawych seansów. Oto pięć filmów, które warto zobaczyć

1. Garfield

Garfield, najbardziej znany kot na świecie, wraca na ekrany kin w nowej przygodzie. Tym razem spotyka swojego dawno zaginionego ojca, Vic’a, co zmusza go i jego przyjaciela Odiego do opuszczenia swojego wygodnego życia i dołączenia do Vica w pełnej zabawy misji. W wersji oryginalnej głosu Garfieldowi użycza Chris Pratt, a Samuel L. Jackson wciela się w rolę Vica. Film wyreżyserowali Mark Dindal oraz Paul A. Kaplan i Mark Torgove na podstawie scenariusza Davida Reynoldsa.

2. Cudowny chłopak. Biały ptak

Film opowiada historię Juliena, który został wyrzucony ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie Auggiego. Jego babcia, ekscentryczna postać, postanawia podzielić się z nim poruszającą opowieścią ze swojej młodości. Historia miłości i walki o przetrwanie ma zmienić życie Juliena. W filmie występują Helen Mirren, Gillian Anderson oraz Bryce Gheisar.

3. Istoty fantastyczne

Film „Istoty fantastyczne” opowiada historię dziewczynki, która odkrywa, że może widzieć wyimaginowanych przyjaciół wszystkich, których zna. Wyrusza na magiczną przygodę, aby połączyć zapomniane istoty fantastyczne z ich właścicielami. W rolach głównych występują Cailey Fleming, Ryan Reynolds oraz John Krasinski.

4. Kung Fu Panda 4 (dubbing)

Po ostatnich przygodach, Po zostaje wezwany, by zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Musi znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim obejmie swoje nowe stanowisko. Pomocą służy mu bystra lisica Zhen, a razem muszą ochronić dolinę przed czarodziejką-Kameleona. W polskiej wersji głosu użyczają Marcin Hycnar, Jan Peszek i Wiktor Zborowski.

5. Za duży na bajki 2

Waldek, Staszek i Delfina przeżywają lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek odkrywa, że w okolicy mieszka jego ojciec, którego chce odnaleźć i dowiedzieć się, dlaczego porzucił rodzinę. Chłopcy wyruszają na poszukiwania, a Delfina stara się ukryć ich zniknięcie przed ciotką i mamą Waldka.

Zachęcamy do odwiedzenia kin i skorzystania z bogatej oferty filmowej. Wszystkie seanse odbywają się w różnych kinach Wrocławia, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Miłego seansu!