Fundacja Kocie Życie zaprasza do wsparcia akcji „Zajączek dla kociaka”

Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaprasza mieszkańców miasta do udziału w przedsięwzięciu zatytułowanym „Zajączek dla kociaka”. Akcja ta, będąca już piętnastą z kolei, ma na celu zebranie karmy i żwirku dla kotów będących pod opieką Fundacji Kocie Życie.

Fundacja ta od lat zajmuje się wsparciem kotów miejskich, organizując dla nich domy tymczasowe, zapewniając adopcje, a także opiekując się chorymi i potrzebującymi zwierzętami. W ramach działań fundacji znajduje się również edukacja społeczeństwa na temat kotów oraz promowanie odpowiedzialnego posiadania zwierząt.Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zbiórce, zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Kołłątaja 20, w dniach od 18 do 29 marca 2024 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 19:00. To doskonała okazja, aby pokazać serce i wspierać lokalne działania na rzecz zwierząt oraz wzbogacić edukację społeczeństwa w zakresie opieki nad zwierzętami.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz działalności Fundacji Kocie Życie można znaleźć na stronie www.kociezycie.pl.

Zapraszamy do udziału w zbiórce i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Pokażmy, że Wrocław to miasto, w którym nie jesteśmy obojętni na los naszych mniejszych braci.