Zakończenie sezonu Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej pełne spektakularnych pokazów

21 października na Pergoli, przy Fontannie Multimedialnej we Wrocławiu, odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu, zwanego już tradycyjnie „Nocą Pokazów”. To wydarzenie, które zyskało uznanie wśród mieszkańców miasta i gości, stanowi kulminacyjny punkt atrakcji oferowanych przez Fontannę Multimedialną.

W ciągu sezonu, od kwietnia do października, Fontanna Multimedialna prezentowała zarówno dzienne, jak i wieczorne pokazy, przyciągając liczne widownie swoim widowiskowym spektaklem świateł i dźwięków. Teraz nadszedł czas na pożegnanie sezonu w wyjątkowy sposób.

„Noc Pokazów” zaplanowana jest na 21 października i obejmie dwie tury pokazów, podczas których zostaną ponownie przedstawione wszystkie spektakularne występy, które widzowie mieli okazję podziwiać w ciągu minionych miesięcy. To doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz zanurzyć się w magicznej atmosferze Fontanny Multimedialnej.

Pokazy dzienne, które rozpoczynają się o godzinie 10.00, dostarczały unikalne wrażenia już od wczesnych godzin porannych. Ostatni pokaz dziennej sesji miał miejsce o 17.00. Wieczorne spektakle zaczynały się o 18.00, trwając aż do ostatniego widowiska, które kończyło się o godzinie 22.00. Warto zaznaczyć, że wszystkie pokazy weekendowe odbywały się o stałej godzinie, tj. 21:45.

Co najważniejsze, wejście na to wyjątkowe wydarzenie jest darmowe, co sprawia, że każdy może wziąć udział w uroczystym pożegnaniu sezonu Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. To doskonała okazja, aby raz jeszcze cieszyć się pięknem i magią tych niezapomnianych pokazów świetlnych. Przyjdźcie licznie, by uczestniczyć w tej wrocławskiej tradycji i podziękować Fontannie Multimedialnej za kolejny niezwykły sezon!

Na podstawie/foto: Go Wrocław