Rozrywkowy weekend we Wrocławiu – propozycje dla smakoszy

fot. Mat. Organizatora
fot. Mat. Organizatora

Nadchodzący weekend we Wrocławiu zapowiada się jako świetna okazja do odkrywania kulinarnych i piwnych przyjemności. Znaleźliśmy dla Was wyjątkowe propozycje, które zadowolą zarówno miłośników dobrego jedzenia, jak i wyrafinowanych trunków. Chociaż prognozy pogodowe nieco nas niepokoją, przewidując możliwe opady deszczu, to jest to doskonały pretekst, by spędzić czas w przytulnych i ciepłych wnętrzach wrocławskich lokali.

ZWANZE DAY 2024 w SZYNKARNI

Organizatorzy zapraszają na obchody Zwanze Day w Szynkarni – międzynarodowego święta piwa lambik. Specjalne piwo na tę okazję to Gueuze, które fermentowało w oceanie, na głębokości dziesięciu metrów w towarzystwie lokalnej odmiany ślimaków morskich. Lambik był macerowany z morską sałatą, co nadało mu lekko słony i jodowany smak. W ramach wydarzenia dostępna będzie również specjalna selekcja lambików i dzikusów z bliska i daleka, a także specjalne menu jedzeniowo-koktajlowe inspirowane Zwanze 2024.

Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa

Festiwal odbędzie się na Psim Polu, gdzie będzie można spróbować różnorodnych potraw z całego świata oraz wyśmienitego piwa rzemieślniczego. Jest to świetna okazja do spotkania się z przyjaciółmi i delektowania się jedzeniem na świeżym powietrzu, wszystko w towarzystwie przyjemnej muzyki. Dla dzieci również przygotowano atrakcje, co czyni to wydarzenie idealnym wyborem na rodzinne wyjście.

Festiwal Restaurant Week – wiosna 2024

To wyjątkowa okazja, aby odwiedzić najlepsze restauracje Wrocławia i spróbować autorskich trzydaniowych menu w festiwalowej cenie. W ofercie ponad 50 restauracji w mieście, każda z nich prezentuje menu odzwierciedlające najnowsze trendy kulinarnie. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma prezent od partnera festiwalu.