Przeskocz upały z Jump Hall

Wysoka temperatura na zewnątrz nie zachęca do opuszczania czterech ścian? Nie daj się upałom i sprawdź, jak można aktywnie spędzić czas na Dolnym Śląsku, nawet jeśli pogoda nie sprzyja intensywnym aktywnościom fizycznym w plenerze. Zerkamy na atrakcje przygotowane w parku rozrywki Jump Hall Wrocław i podpowiadamy, jak można dosłownie przeskoczyć największe fale upałów i to bez ryzyka przegrzania organizmu. Dowiedz się, jakie nowe możliwości daje wyskakana hala trampolin we Wrocławiu.

Aura nie sprzyja bieganiu? Wskocz do Jump Hall!

Żar lejący się z nieba potrafi zniweczyć plany o weekendowej aktywności plenerowej. Parne powietrze nie sprzyja swobodnemu oddychaniu, a tropikalna aura potrafi zmęczyć już po opuszczeniu mieszkania. Co, jeśli mamy ochotę nieco się poruszać, ale nie mamy ku temu optymalnych warunków? W takiej sytuacji warto wskoczyć do Jump Hall, czyli klimatyzowanego parku rozrywki, w którym przygotowano ogromną liczbę atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko pod dachem, bez ryzyka przegrzania! Zanim przedstawimy atrakcje tego obiektu, warto poznać nieco więcej faktów o tym nietypowym miejscu na mapie województwa dolnośląskiego.

Jump Hall to „świątynia” radosnej aktywności fizycznej położona w wygodnej lokalizacji niedaleko centrum Wrocławia. Na miejscu można niejako wskoczyć do innego wymiaru rozrywki połączonej ze zdrowym ruchem. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej, park trampolin tworzą pasjonaci sportu, którzy przez lata przygotowywali się do otwarcia tak dużego projektu. Skala atrakcji w hali może bowiem imponować. Znajdziemy tam kilkadziesiąt różnych stanowisk i stref, a to wszystko rozmieszczone na 1500 metrach kwadratowych! To mniej więcej tyle, ile zajmuje dziewięć profesjonalnych boisk do siatkówki rozmieszczonych obok siebie. Dla każdego znajdzie się tutaj miejsce.

Schroń się przed upałem i skorzystaj z atrakcji JumpHall

Klimatyzowana, nowoczesna hala trampolin, wyposażona w certyfikowane konstrukcje spełniające normy UE, jest bez wątpienia miejscem wartym odwiedzin. Na gości czeka tutaj szereg dedykowanych stref aktywności, w których znajduje się ok. 50 trampolin o różnym kształcie i stopniu sprężystości. W tym miejscu można zarówno nauczyć się podstaw gimnastyki, poćwiczyć nowe figury akrobatyczne, jak i amatorsko poskakać na trampolinach. To jednak nie wszystko! Każdego roku Jump Hall dokłada nowe stanowiska i rozwija zaplecze infrastrukturalne. Nad rozsianymi na dole trampolinami rozpościera się długi na 200 metrów park linowy. Jeśli chcemy skorzystać z obu atrakcji, dobrą opcją jest zakup biletu łączonego. Co jeszcze znajdziemy na miejscu?

  • Baseny z gąbkami. Idealna rozrywka dla rozbrykanych dzieci.
  • Kosze do slamballu. Poczuj się jak koszykarz z imponującym wyskokiem.
  • Tor „zostań ninja”. Sprawdź, czy jesteś w stanie go pokonać.
  • Ściankę wspinaczkową. To tu rozpoczyna się przygoda ze wspinaczką.
  • Rekiny do wspinaczki. Ciekawe urozmaicenie wiszące nad gąbkowymi basenami.
  • Strefę streetworkoutu. Trenuj ciało i ucz się parkouru w klimatyzowanym wnętrzu.
  • Salę do tańca. Świetny pomysł na integrację we dwoje.

Goście mogą również skorzystać ze specjalnych treningów sportowych, które są dostępne w sześciu dedykowanych kategoriach. Pierwszy z nich, czyli trening gimnastyczny, przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci. Starsi uczestnicy mogą wziąć udział w zajęciach jump fitness, akrobatyki, parkouru, trickingu czy dodgeballu. Większość z nich prowadzonych jest na różnych stopniach zaawansowania, co pozwala uczestnikom dołączyć do odpowiedniej grupy bez wątpliwości, „czy dam radę”. Na zajęcia można zapisać się poprzez kontakt telefoniczny lub osobisty z recepcją obiektu.

Imprezowa odskocznia od upału we Wrocławiu

Nie samym sportem człowiek żyje – równie ważne jest utrzymywanie kontaktów społecznych i spędzanie wolnego czasu z najbliższymi. Dlatego we wrocławskim Jump Hall, oprócz beztroskiego skakania i przechodzenia toru linowego, można także zorganizować niezapomniane przyjęcie. Przykład? Impreza integracyjna dla pracowników, urodziny dla dzieci, a nawet… półkolonie, czyli pełne pięć dni wyskokowej zabawy w okresie letnim, bez narażania najmłodszych na zbyt długą ekspozycję na upalne promienie słońca. Do wyskakanego centrum organizowane są ponadto wycieczki szkolne, nie tylko z wrocławskich szkół, ale także z placówek znajdujących się w miejscowościach ościennych.

Jump Hall mieści się w zachodniej części Wrocławia, ok. 6 kilometrów od Rynku. Obiekt położony jest na ulicy Szybowcowej 31, w sąsiedztwie Parku Zachodniego i Stadionu Sportowego. Na zmotoryzowanych czeka tutaj sporo wolnych miejsc parkingowych, zaś osoby podróżujące koleją, powinny skorzystać ze stacji Wrocław Kuźniki (10 minut pieszo do parku trampolin). Do JumpHall można wskoczyć, wysiadając na przystanku tramwajowym Bajana. Bilety wstępu kupuje się na miejscu lub nabywa drogą online (płacąc mniej). Dodatkowe informacje dostępne są na stronie obiektu: https://jumphall.pl/