Potańcówka Wrocławska – Łącząca Pokolenia Wakacyjna Zabawa Taneczna

Żródło: GO Wroclaw
Żródło: GO Wroclaw

Wakacyjne Przeboje na Placu Wolności

W maju zapoczątkowana została kolejna seria Potańcówek Wrocławskich. To bezpłatne wydarzenie taneczne, które z roku na rok przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów, tworząc energetyczną atmosferę letniej zabawy.

Muzyka Łączy Pokolenia – Hasło i Motyw Przewodni

Hasło „Muzyka łączy pokolenia” doskonale oddaje ducha wydarzenia, które ma na celu zjednoczyć ludzi w różnym wieku poprzez radość tańca i wspólną muzykę. Organizowane przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, Potańcówki skupiają zarówno lokalnych mieszkańców, jak i odwiedzających miasto gości.

Dźwięki Dla Wszystkich – DJ Ewelina Gra

DJ Ewelina Gra, prowadząca zabawę zestawia różnorodne utwory muzyczne, odpowiadające różnym gustom i preferencjom wiekowym uczestników. Od młodszych po starszych, każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu taneczna energia przekuje się w uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Energetyczna Rozgrzewka ZUMBA

Zanim na parkiecie zacznie się taneczna uczta, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnej rozgrzewce ZUMBA. Poprowadzi ją Maksymilian z Rafaello Fitness, gwarantując początek pełen energii i ruchu.

Strefa relaksu i gastronomii

Obok parkietu tanecznego, uczestnicy będą mogli skorzystać z przygotowanej strefy relaksu, gdzie znajdą wygodne leżaki, aby zregenerować siły przed kolejną rundą tańców. Aby uzupełnić energię, strefa gastronomiczna z foodtruckami zapewni pyszne przekąski i napoje.

Przestrzeń dla Wszystkich

Wspierając ideę inkluzji, Wrocław Bez Barier przygotuje przestrzeń dla osób ze szczególnymi potrzebami. Znajdą się tam ławeczki oraz namiot, gdzie można będzie chwilę odpocząć i cieszyć się atmosferą wydarzenia.

Seria Potańcówek Wrocławskich na pl. Wolności będzie kontynuowana w kolejnych terminach:

  • 19 sierpnia – Wakacyjne Przeboje
  • 9 września – Neonowe Bity

Oba nadchodzące wydarzenia odbędą się w godzinach 18:00-23:00, zapewniając letnią dawkę tańca i radości w samym sercu Wrocławia.