Nasze propozycje na najbliższy weekend

W nadchodzący weekend Wrocław oferuje szeroki wybór atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Wybraliśmy dla Was trzy ciekawe wydarzenia: Wdech-Wydech Rooftop na dachu Concordia Design, Letnie Wrocławskie Targi Dobrych Książek oraz WTF Fest w Kinie Nowe Horyzonty. Zobaczcie szczegóły poniżej.

Wdech-Wydech Rooftop: czerwiec na dachu Concordia Design

Concordia Design na Wyspie Słodowej zaprasza na letnią serię wydarzeń pod nazwą „Wdech-Wydech Rooftop”. W sobotę, 15 czerwca, odbędzie się pokaz filmu „Narodziny Gwiazdy” w ramach kina na dachu. W ciągu miesiąca na dachu Concordii czekają na Was również improwizowane spektakle teatralne, koncerty na żywo oraz relaksujące weekendy z drinkiem w dłoni. To doskonała okazja do połączenia kultury z naturą.

Wdech-Wydech Rooftop

Letnie Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Centrum Historii Zajezdnia po raz kolejny gości Letnie Wrocławskie Targi Dobrych Książek. W sobotę, od 11:00 do 19:00, miłośnicy literatury będą mieli okazję spotkać się z autorami, odkryć nowe książki i spędzić czas w literackiej atmosferze. Wydarzenie to nie tylko prezentacje książek, ale także doskonała okazja do spędzenia całego dnia wśród literatury i aromatycznej kawy.

Letnie Wrocławskie Targi Dobrych Książek

WTF Fest

Kino Nowe Horyzonty zaprasza na pierwszą edycję WTF Fest, festiwalu filmów dziwnych i pokręconych. W sobotę odbędą się projekcje filmów „Tam, gdzie trawa jest bardziej zielona” oraz „VHYes”. To wyjątkowa okazja dla miłośników kina nietypowego i eksperymentalnego, aby zanurzyć się w świecie celuloidowego absurdu.

WTF Fest

Podsumowanie

Nadchodzący weekend w Wrocławiu oferuje wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem literatury, kina, czy szukasz relaksu na dachu z widokiem, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.