Garden of Lights: Wyjątkowa wystawa w ZOO Wrocław

Go Wrocław API / mat. organizatora
Go Wrocław API / mat. organizatora

W ZOO Wrocław już teraz możesz rozpocząć fascynującą podróż przez kontynent Afryki dzięki nowej edukacyjnej wystawie „Dzika Afryka”. To wyjątkowe wydarzenie, które zabierze odwiedzających w podróż pośród najbardziej charakterystycznych gatunków zwierząt tego fascynującego kontynentu. Ta multimedialna podróż jest otwarta dla publiczności od 27 października 2023 r.

Co sprawia, że ta wystawa jest wyjątkowa? Po pierwsze, jest to jedyna tego rodzaju atrakcja otwierana w sezonie jesienno-zimowym, dostępna codziennie po zmroku, po zakończeniu standardowych godzin funkcjonowania zoo. Trasa zwiedzania poprowadzi przez malowniczą, zabytkową część ogrodu, oferując zwiedzającym niezapomniane wrażenia.

Podczas spaceru po specjalnie przygotowanej ścieżce, odwiedzający będą mieli okazję spotkać najbardziej charyzmatyczne gatunki zwierząt Afryki w zupełnie nowym świetlnym wydaniu. W połączeniu z multimedialnymi atrakcjami, wystawa nie tylko zachwyci, ale także poszerzy wiedzę na temat zagrożonych gatunków, stanowiąc jednocześnie doskonałą lekcję przyrody.

Jednak Garden of Lights to nie tylko okazja do odkrywania tajemnic Afryki. To także szansa na wspólną akcję ratunkową dla zagrożonych pingwinów przylądkowych. Organizatorzy postanowili, że z każdego sprzedanego biletu, wspólnie z ZOO Wrocław, przeznaczą 1 zł na pomoc tym uroczym ptakom, które pełnią rolę ambasadorów projektu.

Wejście na wystawę jest możliwe przez bramę zoo od strony ul. Wróblewskiego, przy przystanku autobusowym „Hala Stulecia”, naprzeciwko ul. Wystawowej we Wrocławiu. Bilety można zakupić i uzyskać więcej informacji, odwiedzając oficjalną stronę link. Tam znajdziesz kalendarz wydarzeń i opcję rezerwacji wizyty.

Ta wyjątkowa wystawa będzie trwać do 3 marca 2024 r.