Policja apeluje: Kierowcy z Rejestratorami wideo proszeni o pomoc

W dniu 22 września 2023 roku doszło do rozboju w jednej z placówek bankowych przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu aktywnie pracują nad tą sprawą, podejmując wszelkie dostępne środki, aby znaleźć sprawców.

W związku z rozbojem Policja apeluje do kierowców, którzy w dniu 22 września, w godzinach w godzinach 8:30 – 9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach posiadają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń.

Informacje zebranie z tych rejestratorów mogą okazać się kluczowe dla śledztwa prowadzonego w sprawie rozboju. Każde nagranie może zawierać cenne wskazówki lub informacje, które pomogą funkcjonariuszom zidentyfikować sprawców i rozwikłać tę sprawę. To istotne, aby wspólnie pracować nad przywróceniem poczucia bezpieczeństwa w społeczności i zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Jeśli jesteś kierowcą i masz rejestrator wideo zamontowany w swoim pojeździe, którym poruszałeś się w omawianym czasie i miejscu, prosimy o kontakt z odpowiednimi organami ścigania. Możesz przekazać swoje nagrania bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław – Krzyki lub wysłać je drogą elektroniczną na adres skrzynki kontaktowej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu – [email protected].

Śledztwo w sprawie rozboju w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu jest priorytetową sprawą dla lokalnej policji.